Advent 2023

Hravý advent s deťmi. Zažite advent v hravosti a radosti.

Pociťujete stres z blížiacich sa Vianoc a zimy? Už teraz premýšľate čo všetko bude potrebné urobiť a stihnúť? Ale čo keby to bolo tento rok inak?

Čo keby ste si tento rok advent a celkovo zimu s deťmi naozaj užili? Hrali sa a smiali a vy by ste mali každý deň inšpiráciu na niečo nové? 🙂

A to všetko bez stresu a v ľahkosti. Že to nie je možné? Ale je. 🙂 

Práve preto vám prinášame adventný kalendár plný tipov na krásne chvíle s vašimi deťmi, ktoré môžete stráviť v hravosti a radosti.

Môžete si stiahnuť prvé tri dni ZADARMO aby ste vedeli, čo vás v adventnom kalendári čaká.

Alebo si objednať adventný kalendár v plnej paráde. 

A ak nemáte možnosť si aktivity vytlačiť, rady to urobíme za vás. 

Zahrajte sa krásne hry s Vianočnou tematikou vytlačené na kvalitnom 300g papieri. Máme overené, že sa s ním naše deti hrajú radšej ako so zalaminovanými kartičkami :). Objednávať môžete do vypredania zásob.

ZADARMO
PRVÉ 3 DNI

Stiahnite si komplet ukážku prvých troch dní z hravého adventného kalendára. V ukážke nájdete tipy na Milkuláške kreslenie, básničky ale aj obľúbenú hru Ja mám, kto má, či tip na výlet do prírody.

ADVENTNÝ KALENDÁR 2023

Na viac ako 200 stranách nájdete množstvo aktivít, ktoré vám pomôžu prežiť adventný čas hravo a naplno. Na každý deň tip pre maminku, ako si ten deň čo najviac užiť v pokoji a vedome so svojimi najbližšími, k tomu rôzne spoločenské hry, pracovné listy, dekorácie a mnoho mnoho iného priamo do vašej e-mailovej schránky.

VYTLAČENÉ VIANOČNÉ HRY

Vianočné hry ako Dobble, Hádaj koho obdaroval Mikuláš, Vianočná cestička, Vianočná kartová hra, Ja mám, kto má?, Vianočné bingo a rôzne pexesá môžete dostať priamo do vašej poštovej schránky vytlačené na kvalitnom 300g papieri. Stačí už len nastrihať.

Vianočný darček:

 DOPRAVA ZADARMO