Balíček Jar

Špeciálny jarný balíček alebo sada vytlačených kartových hier.

Jar je už na ceste a láka nás objavovať prebúdzajúcu sa prírodu. Na prechádzkach môžeme stretnúť nové rastlinky a mláďatká ale aj zabudnutý odpad v lesoch. Prirodzene zvedavé deti budú mať určite veľa otázok. 

S pracovnými listami, obrázkami, úlohami a príbehmi im na všetky otázky hravo odpoviete a môžete sa naučiť veľa nových vecí. 

V špeciálnom jarnom balíčku nájdete témy ako Ročné obdobie jar, Zvieratká na jar, Rastliny na jar ale aj Veľká noc, Deň Zeme a MDŽ s povolaniami. 

Ku každej téme je pripravený interaktívny tvorivý webinár vytvorený pani učiteľkou z materskej školy, ktorý si môžete púšťať neustále dokola koľko budete potrebovať. 

Jarný balíček dostanete priamo do svojej e-mailovej schránky v pdf formáte. Pracovné listy môžete tlačiť a používať koľko budete chcieť aj za ďalších pár rokov kým všetky vaše deti z toho nevyrastú 🙂

Do konca marca v špeciálnej predpredajovej cene 9,90€

K tomu si môžete získať aj sadu kartových hier vytlačených na grafickom 300g papieri. Na 19 stranách nájdete postrehové hry v štýle Dobble a Duch, hru Jarné kvety, Ja mám, kto má a pexesá zvieratká a kvety. 

Cena už aj s poštovným je iba 14,90€.

 

 

JARNÝ BALÍČEK V PDF

6 tém a 6 webinárov k tomu. 

Ročné obdobie jar, Zvieratá na jar, Rastliny na jar, Veľká noc, Deň Zeme a MDŽ a k tomu prislúchajúce webináre. 

9,90

TLAČENÉ KARTOVÉ HRY

7 hier na 19 stranách

Postrehová hra na štýl Dobble a Duch, hra Jarné kvety,  Domino Deň Zeme, Pexeso zvieratá a jarné kvety aj hra Ja mám, kto má?.

14,90