Balíček Leto

Špeciálny letný balíček

S pracovnými listami, obrázkami, úlohami a príbehmi im na všetky otázky hravo odpoviete a môžete sa naučiť veľa nových vecí. 

V špeciálnom letnom balíčku nájdete témy ako Deti sveta, Ročné obdobie leto, Pamiatky Európy, Voda, Vodné živočíchy, Príprava na škôlku a Bonus Doprava. 

Ku každej téme je pripravený interaktívny tvorivý webinár vytvorený pani učiteľkou z materskej školy, pri ktorom si s vaším dieťatkom užijete kopec zábavy a hravou formou sa naučíte nové zaujímavé veci. 

Letný balíček dostanete priamo do svojej e-mailovej schránky v pdf formáte. Pracovné listy môžete tlačiť a používať koľko budete chcieť aj za ďalších pár rokov kým všetky vaše deti z toho nevyrastú. 🙂

6 letných tém, 6 náučných webinárov a bonusovú tému Doprava aj s webinárom pre deti môžete získať len za 14,90€. Akciová letná cena platí do konca augusta. Prajeme Vám krásne leto. 🙂

LETNÝ BALÍČEK V PDF

7 tém a 7 webinárov k tomu. 

Deti sveta, Ročné obdobie leto, Pamiatky Európy, Voda, Vodné živočíchy, Príprava na škôlku a BONUS Doprava.

14,90

TLAČENÉ KARTOVÉ HRY

20 strán vytlačených kartových hier

Rôzne dopravné prostriedky v kartových hrách ako Dobble, Ja mám, kto má?, Hádaj, čo dnes šoférujem, Dopravné prostriedky aj pexeso a triedenie podľa druhu dopravy.

14,90