Online časopis

ROK S DIEŤAŤOM

Zaujímajú sa vaše deti o zvieratká? Naše ich milujú! 🙂 A aj preto sme sa rozhodli sprístupniť vám špeciálny zimný balíček, kde nájdete viac ako 180 strán aktivít na tému zvieratká iba za 

11,70€

 V balíku nájdete krásne spracované tri témy vhodné na zimné aktivity s vašimi deťmi – Polárne oblasti, Zimný spánok zvierat a Zvieratká v zime. 

Majú vaše deti radi tému zvieratká a zimu? Rady by ste im tieto témy hravou formou priblížili?

Chcete čas so svojimi deťmi tráviť zmysluplne, zábavne a ešte sa aj niečo nové naučiť?

U nás sú to vysoko obľúbené témy a aj preto vznikla táto špeciálna edícia s názvom Zimný balíček – zvieratká a do konca januára ho môžete mať za polovicu. 🙂

Výhodou je, že súbory vo formáte pdf vám zostanú už navždy a o rok sa k nim môžete smelo vrátiť. 

Tento rok to bude možno Dobble s našimi lesnými a polárnymi zvieratkami alebo počítanie na rôzne spôsoby. Budúcu zimu deti možno zaujme prebíjaná a porovnávanie, ktoré zvieratko je väčšie alebo menšie. A možno budete spolu skúmať aj nástrahy polárnych oblastí. Alebo to bude úplne naopak. Vy však viete, že na pár rokov máte o zimné aktivitky postarané.

Počítanie, priraďovanie, vyfarbovanie, grafomotorické cvičenia, to všetko nájdete na viac ako 180-tich stranách, ktoré vám s radosťou pristanú priamo do vášho e-mailu.

Online časopis

Rok s dieťaťom

Ročný cyklus Rok s dieťaťom je výnimočný projekt, ktorý prihliada na aktuálne problémy, ktorým my ako mamy čelíme. Chceme vám šetriť čas a zároveň priniesť kvalitne spracované témy, ktoré vaše deti nie len zabavia ale aj niečo nové nenásilnou formou naučia. 

Viac ako 180 strán aktivít vám pristane priamo do vašej e-mailovej schránky, stačí otvoriť a preskúmať, čo zimný balíček obsahuje. Vytlačiť, čo vaše deti práve zaujíma (či už je to počítanie, písanie, vystrihovanie alebo iné hry) a zvyšok si počká na správny čas. 

Zvieratká v zime, Zimný spánok zvierat či Polárne oblasti v sebe ukrývajú rôzne hry, grafomotorické cvičenia a rôzne iné aktivity, či tipy na tvorenie alebo knihy na čítanie ak niektorá z tém vaše dieťa veľmi zaujme. 

Venujte čas svojmu dieťaťu a nie vyhľadávaniu aktivít!

Stále váhate? Neváhajte! Zima ešte nejaký čas potrvá a s ňou aj dlhé zimné večery. Tento balíček vám ich však spríjemní, prinesie chvíľky ticha a skráti dlhé chvíľky.

Pred spaním si môžete spoločne prečítať maľované čítanie a porozprávať sa ako sa žije v polárnych oblastiach či ako trávia zimu zvieratká v lese a keď budete mať počas dlhých zimných večerov čas a chuť môžete sa zahrať kartové hry dobble, prebíjanú a polárne zvieratká.

So zimným balíčkom online časopisu
 Rok s dieťaťom získate:

Čo hovoria o našich predchádzajúcich aktivitách?

Ďakujeme za krásne za aktivity, uľahčili ste mi ako mame život s ich pripravou, každé ráno som sa tešila, čo nás v ten deň od Vás čaká. Synovi sa aktivity veľmi páčili 💗 dúfame, že Vás to neprestalo baviť a pripravíte si nieco podobne aj na Veľkú noc 😁
Marka
Účastníčka Adventného kalendár 2021
Ste perfektné, ďakujeme krásne za každú aktivitu, nestihli sme sice dokončiť všetky dni, verím že sa nám to podarí hneď ako budú prístupné fax copy, ďakujeme ešte raz za super myšlienku pretavenu do reálnych skutkov.
Erika
Účastníčka Adventného kalendár 2021
Dobrý deň, opäť jedna paradna, precízne spracovaná téma, velmi pekne ďakujeme, len som to ako mamina učiteľka 🙂 prebehla, no uz teraz viem, ze sa to dcerke bude páčiť. Ďakujem, s pozdravom
Evka, mama učiteľka
Predplatiteľka
Ďakujeme za témy v Adventnom kalendári. Každý deň bol výborne spracovaný. Páčili sa mi tipy pre maminku a ako tému predostrieť môjmu dieťaťu. Na niektoré témy musíme ešte dorásť ale je skvelé, že to máme už navždy. Ďakujem aj za tipy na hry a pripravené grafomotorické cvičenia 🙂
Natália
Účastníčka Adventného kalendár 2021
Ďakujem krásne za tipy a rady ☺️ste skvelé 🙏😍
Elena
Účastníčka Adventného kalendár 2021

Dobrý deň,

veľmi zaujímavé a krásne aktivity. Využili sme ich aj v aktivitách s deťmi.

Bc. Andrea, zástup. riadi. pre MŠ
Predplatiteľka

Ako to funguje?


Pozrite si ukážky čísiel