people, mom, a son-3289384.jpg

Ročný balíček aktivít

ROK S DIEŤAŤOM

Okamžitý prístup k 24 kvalitne spracovaných témam pre deti.

Každé dva týždne sa vám potom pripomenieme s aktuálnou témou priamo do vašej e-mailovej schránky. Stačí už len vytlačiť. 

Jednotlivé témy sú spracované podľa udalostí v roku, napr. sviatky, medzinárodné dni, ročné obdobia či príprava na škôlku na viac ako 60-tich stranách.

Ročný balíček aktivít je určený pre deti vo veku od 2,5 do 6 rokov. 

Ročný balíček aktivít (24 čísiel)
58,50€

Jednotlivé témy vznikli na podporu rôznych senzitívnych období u detí (čísla, počítanie, písmenka, kreslenie, písanie, čítanie, logické úlohy a iné) a nenásilne ich tak prepájajú s aktuálnymi udalosťami počas roka.

Chcete čas so svojimi deťmi tráviť zmysluplne, zábavne a ešte sa aj niečo nové naučiť?

Radi s deťmi tvoríte, čítate, vypĺňate pracovné listy?

Trávite vyhľadávaním a prípravou aktivít viac času ako ho nakoniec strávite so svojimi deťmi?

Aj my sme boli na vašom mieste. Hodiny a hodiny strávené na internete vyhľadávaním toho, čo by naše deti práve zaujalo a bavilo. 

Detské časopisy dostupné v novinových stánkoch vyplnené hneď v prvý deň a ďalšie číslo až o mesiac. Nekonečné vyhľadávanie pdf aktivít po facebookových skupinkách na učenie sa abecedy,  počítania, zvieratká. Hodiny príprav a dieťa to má hotové za pár minút. 

Tak zas znovu niečo vyhľadať, vytlačiť. K tomu nejakú knihu, hračku a možno výlet? 

Tiež si hovoríte, och keby mi to tak niekto kompletne spracované aj so všetkými tipmi poslal do mailu? 🙂

Paráda. Presne toto sme totiž pre vás pripravili 🙂

Ročný balíček

Rok s dieťaťom

Predplaťte si ročný balíček Rok s dieťaťom a zbavte sa toho množstva hodín strávených na internete kvôli vyhľadávaniu aktivít a tém pre vaše deti. 

Témy, grafomotorické cvičenia, tipy na tvorenie, tipy na knihy a výlety dostanete kompletne spracované v jednom e-maile. Stačí už len vytlačiť to, čo vaše dieťa aktuálne zaujíma. 

Spolu dostanete 24 čísiel s rôznymi témami, aktivitami a tipmi, ktoré vám ostanú už navždy. Takže sa k nim môžete v budúcnosti kedykoľvek vrátiť a nemusíte čakať, kým uverejnia ďalšie číslo časopisu. 

Venujte čas svojmu dieťaťu a nie vyhľadávaniu aktivít!

Ušetríte čas

Venujte svoj čas vedome svojím deťom. Netrávte hodiny vyhľadávaním aktivít a pracovných listov na internete. Prístup ku všetkým témam dostanete hneď a každé dva týždne sa vám potom pripomenieme s aktuálnou témou, webinárom a inými bonusmi.

24 tém

Získajte 24 čísiel s rôznymi témami, ktoré súvisia s udalosťami v roku. Sviatky, ročné obdobia, významné udalosti a dni. Navštívime spolu aj rôzne krajiny sveta. 🙂 Pexesá, puzzle, čítanie, písanie, počítanie, strihanie, lepenie, tvorenie, knihy, hračky a mnoho, mnoho iného.

Prístup navždy

Ročný balíček a následne každé číslo časopisu dostanete vo formáte pdf priamo do svojej e-mailovej schránky. Pdf súbor vám zostane už navždy. Cvičenia a úlohy v časopise tak môžete tlačiť neobmedzene kedykoľvek keď ich budete potrebovať. Pokojne aj o rok, keď bude téma opäť aktuálna.

Predplaťte si ročný balíček Rok s dieťaťom a nemíňajte už viac svoj drahocenný čas vyhľadávaním cvičení a pracovných listov na internete.

 Radšej svoj čas venujte deťom, o zvyšok sa postaráme my. 🙂

Ročný balíček

58,50€

S ročným balíčkom
 Rok s dieťaťom získate:

Bonusy

Bonus 1

V každom emaile k jednotlivým číslam nájdete aj tipy na hračky, spoločenské hry a knihy. Vždy tak aby súviseli s danou témou a podporili rozvoj detí.

Bonus 2

V každom čísle sa nachádza predloha na spomienkový fotorámček ku každej téme. Urobte si fotku pri každej téme, vložte do tematického rámčeka a po skončení cyklu máte milú spomienku na rok 2022. 

Bonus 3

Uzavretú facebookovú skupinu, kde budeme navzájom zdieľať ďalšie tipy a nápady k jednotlivým témam. Prístup do skupiny už navždy. 

Bonus 4

Záznamy z tvorivých webinárov v uzavretej facebookovej skupine. Témy webinárov súvisia s témami z ročného balíčka.

Pridajte sa k nám a vytvorme spolu našim deťom nezabudnuteľný rok plný aktivít a zážitkov. 

Čo hovoria o našich predchádzajúcich aktivitách?

Ďakujeme za krásne za aktivity, uľahčili ste mi ako mame život s ich pripravou, každé ráno som sa tešila, čo nás v ten deň od Vás čaká. Synovi sa aktivity veľmi páčili 💗 dúfame, že Vás to neprestalo baviť a pripravíte si nieco podobne aj na Veľkú noc 😁
Marka
Účastníčka Adventného kalendár 2021
Ste perfektné, ďakujeme krásne za každú aktivitu, nestihli sme sice dokončiť všetky dni, verím že sa nám to podarí hneď ako budú prístupné fax copy, ďakujeme ešte raz za super myšlienku pretavenu do reálnych skutkov.
Erika
Účastníčka Adventného kalendár 2021
Ďakujeme za témy v Adventnom kalendári. Každý deň bol výborne spracovaný. Páčili sa mi tipy pre maminku a ako tému predostrieť môjmu dieťaťu. Na niektoré témy musíme ešte dorásť ale je skvelé, že to máme už navždy. Ďakujem aj za tipy na hry a pripravené grafomotorické cvičenia 🙂
Natália
Účastníčka Adventného kalendár 2021
Ďakujem krásne za tipy a rady ☺️ste skvelé 🙏😍
Elena
Účastníčka Adventného kalendár 2021

Ako funguje predplatné?

Zoznam tém z balíčka Rok s dieťaťom