people, mom, a son-3289384.jpg

Online cyklus

ROK S DIEŤAŤOM

Každé dva týždne môžete dostať novú tému z onilne cyklu Rok s dieťaťom priamo do svojej e-mailovej schránky. Stačí už len vytlačiť. 

Jednotlivé témy sú spracované podľa udalostí v roku, napr. sviatky, medzinárodné dni, ročné obdobia či príprava na škôlku na viac ako 60-tich stranách.

Cyklus je určený pre deti vo veku od 2,5 do 6 rokov.

Predplatné na 12 mesiacov (24 čísiel)
58,50€

Možnosť predplatiť jednotlivé čísla z cyklu aj na 6 alebo 3 mesiace so špeciálnym kódom uvedeným pri objednávkovom formulári.

Chcete čas so svojimi deťmi tráviť zmysluplne, zábavne a ešte sa aj niečo nové naučiť?

Radi s deťmi tvoríte, čítate, vypĺňate pracovné listy?

Trávite vyhľadávaním a prípravou aktivít viac času ako ho nakoniec strávite so svojimi deťmi?

Aj my sme boli na vašom mieste. Hodiny a hodiny strávené na internete vyhľadávaním toho, čo by naše deti práve zaujalo a bavilo. 

Detské časopisy dostupné v novinových stánkoch vyplnené hneď v prvý deň a ďalšie číslo až o mesiac. Nekonečné vyhľadávanie pdf aktivít po facebookových skupinkách na učenie sa abecedy,  počítania, zvieratká. Hodiny príprav a dieťa to má hotové za pár minút. 

Tak zas znovu niečo vyhľadať, vytlačiť. K tomu nejakú knihu, hračku a možno výlet? 

Tiež si hovoríte, och keby mi to tak niekto kompletne spracované aj so všetkými tipmi poslal do mailu? 🙂

Paráda. Presne toto sme totiž pre vás pripravili 🙂

Online cyklus

Rok s dieťaťom

Predplaťte si online cyklus Rok s dieťaťom a zbavte sa toho množstva hodín strávených na internete kvôli vyhľadávaniu aktivít a tém pre vaše deti. 

Tému, grafomotorické cvičenia, tipy na tvorenie, tipy na knihy a výlety dostanete kompletne spracované v jednom e-maile. Stačí už len vytlačiť to, čo vaše dieťa aktuálne zaujíma. 

Spolu dostanete 24 čísiel s rôznymi témami, aktivitami a tipmi, ktoré vám ostanú už navždy. Takže sa  k nim môžete v budúcnosti kedykoľvek vrátiť a nemusíte čakať, kým uverejnia ďalšie číslo časopisu. 

Venujte čas svojmu dieťaťu a nie vyhľadávaniu aktivít!

Ušetríte čas

Venujte svoj čas vedome svojím deťom. Netrávte hodiny vyhľadávaním aktivít a pracovných listov na internete. Vždy k prvému a pätnástemu dňu v mesiaci dostanete kompletne spracovanú jednu tému aj s aktivitami. A k tomu aj bonusy.

24 tém

Získajte 24 čísiel s rôznymi témami, ktoré súvisia s udalosťami v roku. Sviatky, ročné obdobia, významné udalosti a dni. Navštívime spolu aj rôzne krajiny sveta 🙂 Pexesá, puzzle, čítanie, písanie, počítanie, strihanie, lepenie, tvorenie, knihy, hračky, výlety.

Prístup navždy

Každé číslo časopisu dostanete v vo formáte pdf priamo do svojej e-mailovej schránky. Pdf súbor vám zostane už navždy. Cvičenia a úlohy v časopise tak môžete tlačiť neobmedzene kedykoľvek keď ich budete potrebovať. Pokojne aj o rok, keď bude téma opäť aktuálna.

Predplaťte si online cyklus Rok s dieťaťom a nemíňajte už viac svoj drahocenný čas vyhľadávaním cvičení a pracovných listov na internete.

 Venujte svoj čas radšej svojim deťom. 

Ročné predplatné

58,50€

Polročné predplatné

29,25€

Pri objednávke použite kód 
6MESIACOV

Štvrťročné predplatné

14,63€

Pri objednávke použite kód 
3MESIACE

S online cyklom
 Rok s dieťaťom získate:

Bonusy

Bonus 1

V každom čísle časopisu nájdete aj  tipy na hračky, spoločenské hry, knihy alebo výlety. Vždy tak aby súviseli s danou témou a podporili rozvoj detí.

Bonus 2

Predloha na spomienkový fotorámček ku každej téme. Urobte si fotku pri každej téme, vložte do tematického rámčeka a po skončení cyklu máte milú spomienku na rok 2022. 

Bonus 3

Uzavretú facebookovú skupinu, kde budeme navzájom zdieľať ďalšie tipy a nápady k jednotlivým témam. Prístup do skupiny už navždy. 

Bonus 4

Záznamy z tvorivých webinárov v uzavretej facebookovej skupine. Témy webinárov súvisia s témami z online cyklu.

Pridajte sa k nám a vytvorme spolu našim deťom nezabudnuteľný rok plný aktivít a zážitkov. 

Čo hovoria o našich predchádzajúcich aktivitách?

Ďakujeme za krásne za aktivity, uľahčili ste mi ako mame život s ich pripravou, každé ráno som sa tešila, čo nás v ten deň od Vás čaká. Synovi sa aktivity veľmi páčili 💗 dúfame, že Vás to neprestalo baviť a pripravíte si nieco podobne aj na Veľkú noc 😁
Marka
Účastníčka Adventného kalendár 2021
Ste perfektné, ďakujeme krásne za každú aktivitu, nestihli sme sice dokončiť všetky dni, verím že sa nám to podarí hneď ako budú prístupné fax copy, ďakujeme ešte raz za super myšlienku pretavenu do reálnych skutkov.
Erika
Účastníčka Adventného kalendár 2021
Ďakujeme za témy v Adventnom kalendári. Každý deň bol výborne spracovaný. Páčili sa mi tipy pre maminku a ako tému predostrieť môjmu dieťaťu. Na niektoré témy musíme ešte dorásť ale je skvelé, že to máme už navždy. Ďakujem aj za tipy na hry a pripravené grafomotorické cvičenia 🙂
Natália
Účastníčka Adventného kalendár 2021
Ďakujem krásne za tipy a rady ☺️ste skvelé 🙏😍
Elena
Účastníčka Adventného kalendár 2021

Ako funguje predplatné?

Zoznam tém z cyklu Rok s dieťaťom