SAMOSTATNÉ ČÍSLA

Ak Vás nejaká z tém zaujala a radi by ste sa s vašimi deťmi spoločne zahrali a naučili sa niečo nové, napíšte nám na 

info@roksdietatom.sk o ktoré témy by ste mali záujem, rady Vám ich prepošleme.


POLÁRNE OBLASTI

Téma Polárne oblasti v pdf

V súbore nájdete viac ako 70 strán rôznych aktivít na tému Polárne oblasti. Kto žije v polárnych oblastiach, životný cyklus medveďa a tučniaka, časti tela medveďa a tučniaka. Ďalej aktivity na priraďovanie farieb, tvarov, počítanie, nácvik písania, kreslenie a vyfarbovanie aj grafomotorické aktivity. V závere nájdete tipy na hračky, hry a knihy súvisiace s témou. 


2,50 €

 Téma Polárne oblasti v pdf + webinár

K pdf Polárne oblasti si môžete prikúpiť tiež tvorivý webinár vytvorený pani učiteľkou z materskej škôlky, kde sa spolu s deťmi dozviete ako vyzerá život na Antarktíde? Zažite virtuálnu prehliadku a príblížte sa k polárnym zvieratkám. Na dobrodružnú výpravu budete potrebovať výkres, kriedu, mlieko, nožnice a farbičky.


3,90 €

Objednávka cez: info@roksdietatom.sk

ZVIERATÁ V ZIME

Téma Zvieratká v zime v pdf

V súbore nájdete vyše 60 strán rôznych aktivít na tému Zvieratká v zime. Obrázky zvieratiek, ktoré zimu prespia, ktoré sa adaptujú a ktoré migrujú do teplých krajín a polárne zvieratká. Ďalej aktivity na priraďovanie farieb, tvarov, počítanie, nácvik písania, kreslenie a vyfarbovanie aj grafomotorické aktivity. V závere nájdete tipy na hračky, hry a knihy súvisiace s témou.

 

2,50 €

Téma Zvieratká v zime v pdf + webinár

K pdf Zvieratká v zime si môžete prikúpiť aj tvorivý webinár, v ktorom sa doviete ako trávia zimu zvieratká a ako im môžeme pomôcť prečkať toto chladné obdobie. Tiež si niečo pekné spoločne vytvoríte. Potrebovať budete výkres, ceruzku a farbičky.


3,90 €

Objednávka cez: info@roksdietatom.sk

VALENTÍN A EMÓCIE

V súbore nájdete vyše 70 strán rôznych aktivít na tému Valentín a emócie. Legendu o sv. Valentínovi, pomenovanie a priraďovanie najčastejších emócií, ktoré  deti prežívajú. Emočný meter. Pexeso, puzzle, osemsmerovku, tajničku, omaľovánky aj anglické okienko. Dve spoločenské hry na osvojenie si názvov emócií a mnoho iného. V závere nájdete tipy na hračky, hry a knihy súvisiace s témou.

 

3,90 €

Fašiangy a karnevaly vo svete

V súbore nájdete 70 strán informácií, aktivít a tipov na tému Fašiangy a karnevaly vo svete. Dozviete sa kedy a prečo oslavujeme Fašiangy, kedy a kde vznikol karneval aj ako to vyzerá na najznámejších karnevaloch na svete v Benátkach a v Riu. Aké sú tradičné masky, jedlá a hudba? Pre menších si Šašo Jašo pripravil hry s farbami. Pre väčších počítanie, písmenká a mnoho iného. V závere nájdete tipy na hračky, hry a knihy súvisiace s témou.

.

3,90 €

MDŽ a významné ženy

V súbore nájdete 60 strán informácií, aktivít a tipov na tému Medzinárodný deň žien a 4 krátke príbehy o významných ženách, ktoré to aj napriek neľahkej situácii nevzdali a stali sa slávnymi. Deti hravou formou spoznajú povolania ako maliarka, baletka, módna návrhárka, spisovateľka aj rôzne iné. K tomu množstvo aktivít na spoznávanie písmen, písanie, počítanie aj kreslenie. V závere nájdete tipy na hračky, hry a knihy súvisiace s témou.

.

3,90 €

Ročné obdobie jar

V súbore nájdete 70 strán informácií, aktivít a tipov na tému Ročné obdobie jar. Spoločenskú hru Dobble, trojzložkové karty, ktoré môžete použiť aj ako pexeso, grafomotorické aktivity, omaľovánky, puzzle, aktivity na priraďovanie a rozpoznávanie farieb a tvarov a k tomu množstvo aktivít na spoznávanie písmen, písanie, počítanie aj kreslenie. V závere nájdete tipy na hračky, hry a knihy súvisiace s témou.

 

3,90 €

Veľká noc

V súbore nájdete viac ako 70 strán aktivít na tému Veľká noc. V úvode sa dozviete o pôvode sviatkov Veľkej noci. Nájdete tu aj postrehovú hru Farby na štýl hry Duch, množstvo aktivít na rozlišovanie základných farieb, farebných kombinácií a odtieňov. Nechýbajú trojzložkové karty, grafomotorické aktivity, počítanie, písmenká, jazykové okienko, omaľovánky a mnoho iného.

 

3,90 €

Deň Zeme

V súbore nájdete viac ako 70 strán aktivít na tému Deň Zeme. Eko pexeso, hru domino, triedenie odpadu, triediaca aktivita v štýle „zredukuj, zrecykluj a znovou použi“,  puzzle smetiarske autá, čo je dobré pre našu planétu a čo jej naopak škodí. Nechýbajú trojzložkové karty, grafomotorické aktivity, počítanie, písmenká, jazykové okienko, omaľovánky a mnoho iného.

 

 

3,90 €

Rastliny na jar

Na viac ako 70 stranách nájdete hru „Hore, dole, vpravo, vľavo“, trojzložkové karty najznámejších rastlín na jar a trojzložkové karty so životným cyklom a časťami rastlín, pexeso, aktivity na strihanie, lepenie, triedenie, puzzle, sudoku, hľadanie rozdielov, priraďovanie farieb a tvarov, písanie, počítanie, grafomotorické cvičenia a mnoho iného. 

 

3,90 €

Zvieratká na jar

Na viac ako 80-tich stranách nájdete hru Ja mám, ty máš, trojzložkové karty, pexeso, puzzle, tridenie, farby, tvary a veľkosti, životné cykly zvierat, aktivity na počítanie, spoznávanie písmen, sudoku, postupnosti, rozdiely, labyrint, grafomotorické cvičenia, tajnička, maľované čítanie, tip na tvorenie aj anglické okienko. 

 

3,90 €

Deti sveta

Na viac ako 60-tich stranách nájdete úvod do témy Deti sveta, trojzložkové karty s deťmi sveta a ich obydliami, pexeso, spoločenskú hru Hádaj kto pre dvoch hráčov, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, trénovanie pozornosti a určovanie postupnosti, sudoku, grafomotorické aktivity, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku a mnoho iného. 

 

3,90 €

Ročné obdobie leto

Na skoro 70-tich stranách nájdete úvod do témy Ročné obdobie leto, kartovú hru Výlet, trojzložkové karty, pexeso, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, trénovanie pozornosti, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku a mnoho iného.

3,90 €

Pamiatky Európy

Na 70-tich stranách nájdete úvod do témy Pamiatky Európy, trojzložkové karty, pexeso, spoločenskú hru Cestovný pas, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, trénovanie pozornosti a určovanie postupnosti a veľkostí, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku a mnoho iného.

 

 

3,90 €

Voda

Na viac ako 70-tich stranách nájdete úvod do témy Voda, trojzložkové karty, pexeso, spoločenskú hru Kolobeh vody, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku, precvičovanie abecedy a mnoho iného.

 

 

3,90 €

Vodné živočíchy

Na viac ako 90-tich stranách nájdete úvod do témy Vodné živočíchy, trojzložkové karty, pexeso, spoločenskú hru Chyť rybku, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku, precvičovanie abecedy a mnoho iného.

 

 

3,90 €

Príprava na škôlku

Na viac ako 70-tich stranách nájdete úvod do témy Príprava na škôlku, trojzložkové karty, pexeso, spoločenskú hru Škôlka, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku, precvičovanie abecedy a mnoho iného.

 

 

3,90 €

O Slovensku

Na viac ako 70-tich stranách nájdete úvod do témy O Slovensku, trojzložkové karty so štátnymi symbolmi, pamiatkami, prírodou, vynálezmi, zvieratkami a tradičnými jedlami, pexeso, spoločenskú hru Hoď a nájdi, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku, precvičovanie abecedy a mnoho iného.


3,90 €

Ročné obdobie jeseň

Na viac ako 70-tich stranách nájdete úvod do témy Ročné obdobie jeseň, trojzložkové karty s názvami stromov, ich listami a plodmi, pexeso, spoločenskú hru, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku, precvičovanie abecedy a mnoho iného.

 

3,90 €

Plody jesene

Na viac ako 70-tich stranách nájdete úvod do témy Plody jesene, trojzložkové karty, pexeso, spoločenskú hru, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku, precvičovanie abecedy a mnoho iného.

 

3,90 €

Halloween

Na viac ako 80-tich stranách nájdete úvod do témy Halloween, trojzložkové karty, pexeso, spoločenskú hru Kvarteto, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku, precvičovanie abecedy a mnoho iného.

 

3,90 €

Zimný spánok zvierat

Na viac ako 90-tich stranách nájdete úvod do témy Zimný spánok zvierat, trojzložkové karty, pexeso, spoločenskú hru Prebíjaná, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku, precvičovanie abecedy a mnoho iného.

 

3,90 €

MDM a významní muži

Na viac ako 70-tich stranách nájdete úvod do témy MDM a významní muži, trojzložkové karty, pexeso, spoločenskú hru Šarády, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku, precvičovanie abecedy a mnoho iného.

 

3,90 €

Ročné obdobie zima

Na viac ako 70-tich stranách nájdete úvod do témy Ročné obdobie zima, trojzložkové karty, pexeso, spoločenskú hru Bingo a Domino, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku, precvičovanie abecedy a mnoho iného.

 

3,90 €

Nový rok vo svete

Na viac ako 70-tich stranách nájdete úvod do témy Nový rok vo svete, trojzložkové karty, pexeso, spoločenskú hru Silvestrovská hostina, aktivity na učenie sa hodín, aktivity na triedenie, priraďovanie, počítanie, grafomotorické cvičenia, aktivity na farby a tvary, labyrint, tajničku, precvičovanie abecedy a mnoho iného.

 

3,90 €